Uudised

Koolitus "Running in 2022 & Beyond"

20.02.2022

2.-5.märtsini toimub Tallinnas „Running in 2022 & Beyond“ seminar, mille viib läbi rahvusvaheliselt tunnustatud kestvusalade treener ja koolitaja Peter John L. Thompson.

Peter on pärit Suurbritanniast, kuid praegu elab ja töötab Ameerikas. Varasemalt erinevaid kergejõustikualasid õpetanud, oli just tema esimene kümnevõistleja Daley Thompsoni treener. Hiljem keskendus ta kestvusaladele ning on sel alal mitmed sportlased viinud olümpiale ning maailmarekordi purustamiseni. Ligi 50 aastat on ta juba tegutsenud ka koolitajana ning pühendunult jaganud oma kogemusi ka teistele treeneritele.

Koolitusel keskendutakse kesk- ja pikamaajooksu treeningu erinevatele aspektidele,  efektiivsele treeneritööle ning koostööle sportlase ja treeneri vahel. Kavas on teoreetilised loengud ning praktilised treeningtunnid. Praktilised tunnid on planeeritud läbi viia koos kergejõustikukoondise sportlastega.

Täpsem info koondise sportlastele ja nende treeneritele saadetakse eraldi!

Seminari programm on esineja poolt koostatud kui üks tervikprogramm, mis ideaalis eeldab osalust kõigil neljal päeval. Omaltpoolt pakume võimalust osaleda ka soovijatele päeva(de) kaupa.

Seminar toimub inglise keeles ning tõlget ei toimu!

Seminari täpne programm koos toimumiskohtadega on leitav manuses.

 

Seminari hind nelja päeva kohta on 150 eurot, ühe päeva hind 40 eurot (hind sisaldab kohvipause). Tasumine toimub enne koolitust arve alusel ning arved väljastatakse eelregistreerimise põhjal. 

Lõunapausid toimuvad omafinantseeringul!

Registreerida seminarile saab SIIN kuni 22.02.2022

Soovijatele pakume ka majutust IBIS Tallinn Center hotellis. Ühe öö hind üheses toas on 60 eurot ning kaheses toas 75 eurot. Majutuse soov on võimalik märkida seminarile registreerides eeloleva lingi kaudu.

NB! COVID-19 piirangute osas lähtume seminari toimumishetkel kehtivatest riigipiirangutest! Täpsem info saadetakse seminarile registreerunutele ürituse lähenedes.


Lisainfo: Merlyn Lipp, merlyn@ekjl.ee, tel: 58 414 516

 

 

PROGRAMM

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.