Uudised

Subaru Nordic ja Mariine Auto toetavad kahevõistlejat Kristjan Ilves tema sportlasteel

03.06.2022

Kahevõistleja Kristjan Ilvese teekonna toetamist suusamaailmas jätkab Subaru Nordic ja Mariine Auto. Koostöö leping sõlmiti Eesti Suusaliidu ja autopartneri vahel neljaks aastaks ehk kuni 2026. aastani.

Sellel korral sai Subaru Nordicust ja Mariine Autost Kristjani isiklik toetaja ning sportlasele antakse kasutada värskeim Subaru Outbacki väljalase. AS Mariine Auto juhataja Toomas Saarelaid ütleb: „Subaru on loodud aktiivseks eluviisiks, mistõttu on Eesti noorte sportlaste toetamine meie südameasi. Uuele kahevõistluse olümpiatsüklile astume ka sel korral rõõmuga vastu koos Kristjaniga!“

 

Esimest korda kirjutasid Eesti Suusaliit ja Subaru Nordic koos Mariine autoga alla 2018. aastal koostöölepingule, mille kohaselt said Subaru Nordicust ja Mariine Autost Eesti Suusaliidu ametlik autopartner. Ka eelmine koostööleping sõlmiti neljaks aastaks ehk kuni 2022. aastani.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.