Uudised

Eesti Suusaliidu noortelaagrist võttis osa ligi 130 last

05.07.2022

27. juuni kuni 1. juuli toimus Jõulumäe Tervisespordikeskuses suusanoorte ühislaager, kuhu oli kogunenud 13 erinevast Eesti suusaklubist ligi 130 noort murdmaasuusatajat vanuses 10-17 aastat.

Viis päeva kestnud laagris sai treenida koos eakaaslastega, keda muidu kohtab tihtipeale vaid võistlusrajal. Kuum suvi tegi küll treeningute läbiviimise nii treeneritele kui lastele väljakutsuvaks, kuid mõlemad pidasid väga hästi vastu ja reedeks oli näha väsinud, kuid õnnelikke nägusid.

Lisaks tavapärastele treeningutele tehti tutvust orienteerumisega, kuulati Eesti Antidopingu ja Spordieetika põnevat ja kaasahaaravat loengut ning järgiti pikamaajooksja Roman Fosti näpunäiteid jooksutreeningute mitmekesistamiseks. Ja nagu korralikule laagrile kohane, ei puudunud ka viimasel õhtul laagridisko.

Lisaks tublidele laagrilastele tänab Suusaliit südamest Jõulumäe Tervisespordikeskust ja kõiki neid toredaid laagris osalenud treenereid, kes laagri korraldamises kaasa lõid. Aitäh Ave Ojasoon, Anu Taveter, Kadri Madissoo, Hille Saarepuu, Kaili Ots, Tanel Ojaste, Avo Sambla, Bert Tippi, Kaspar Vaher, Arto Arukuusk ja laagri projektijuht Anniki Inno! Ilma teie panuseta poleks võimalik sellist suurejoonelist laagrit korraldada!

Järgmine Eesti Suusaliidu noorte suvine ühislaager toimub 26. juunist kuni 30. juunini 2023 Jõulumäel.

 

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.