Uudised

Noorsportlased on oodatud kandideerima ERGO stipendiumile

31.08.2022

Koostöös Eesti Olümpiakomiteega annab ERGO kindlustus juba seitsmendat aastat järjest välja stipendiumi koguväärtusega 25 000 eurot, mis on eelnevalt hoogu andnud enam kui 50-le sportlastele. Stipendiumile saavad kandideerida 18-25 (k.a) sportlased

ERGO noorte sportlaste stipendiumi eesmärk on toetada lootustandvate sportlaste ettevalmistust ja osalemist rahvusvahelistel võistlustel ning on mõeldud treening- ning võistluskulude või spordivahendite soetamise katteks.

Taotlemine: 

 

Stipendiumit võib taotleda sportlane või tema nõusolekul ka treener, juhendaja, kool, spordiklubi või spordialaliit. Stipendiumi taotlemiseks tuleb täita hiljemalt 20. septembriks elektrooniline vorm (gmaili/google konto vajalik) või saata kandideerimismaterjalid meiliaadressile sportlane@ergo.ee.

 

 

 

  • Kuni 3 minutit pikk videotutvustus endast, mis sisaldab enesetutvustust sh. nimi, vanus ning tutvustab mis alaga tegeled, nimetad oma suuremad kordaminekud, seletad lahti oma eesmärgi, räägid, kui suurt stipendiumi Sa vajad ning milleks kasutaksid ERGO stipendiumit (näiteks: võistlusel osalemine, spordivahendi soetamine, asjassepuutuvas programmis osalemine või sportlastee kirjeldus). Võimalusel lisada videosse ka lõik oma treeningpaigast, treeningust enesest ja/või võistlusolukorrast.
  • Kirjalik avaldus (lühikese kirjeldusega, miks kvalifitseeruksid stipendiumile ning senised saavutused ja eesmärgid) koos isikuandmetega (nimi, e-posti aadress, isikukood, pangakonto number).
  • Profiilifoto ning foto sportlikust tegevusest/võistlusest.
  • Nimekirja senistest ja olemasolevatest toetajatest.
  • Eelarve, kus märgitud ka ERGO toetuse kasutus.
  • Soovituskirja treenerilt, spordiklubilt või alaliidult.

 

 

Rohkem infot leiate lingilt ergo.ee

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.