Uudised

Murdmaasuusatamise pressikonverents 1. nov

04.11.2022
Foto: Karli Saul

1. nov toimus Tallinna Lauluväljakul murdmaasuusatamise pressikonverents, kus tutvustati 21.03.2023 Tallinna Lauluväljakul toimuvat FIS murdmaasuusatamise maailmakarika sprindietappi, toimus vestlusring koondislastega ning allkirjastati koostööleping Swixiga.

Maailmakarika sprindietapist andis ülevaate peakorraldaja Vahur Leemets: „Linnasprindi korraldamiseks on lauluväljakul olemas kõik asjad, mis vaja. See on suur väljakutse, aga saame hakkama! Sportlastel tuleb läbida 750 m rada kaks korda, kus kokku on 52 tõusumeetrit. Suusasündmus toimub küll nädala sees (teisipäeval), kuid õhtusel ajal. Publikut ootab lisaks kaasahaaravale sportlastele kaasaelamisele mitmed põnevad tegemised – lastele on avatud lastenõlv, kus saab proovida suusatamist ning kvalifikatsioonide ja finaalide vahel on oodata ägedat live bändi. Kogu õhtune toimetamine toimub tulede ja värvide taustal.“

 

„Mulle meeldib suusatada,“ sõnas Kaspar Päärson. Koondislaste vestlusringis räägiti sportlastega toimunud ettevalmistustest ja eesootavast hooajast. Treener Aivar Rehemaa usub, et nelja aasta pärast võiks oodata olümpiamängudel tulemust esikümnesse ja sealt edasi järgmistel mängudel võiks tänastele arengutele tuginedes loota medalit. Kui mehed treenivad enamjaolt ühes pundis Rehemaa juhtimisel, siis naised teevad ettevalmistusi eraldi. Algava hooaja osas on kõik hakkamist ja ootusärevust täis.

 

Suusaliidu tegevjuht Kristjan Koll ja Swix-i esindaja Martti Himma allkirjastasid koostöölepingu, mis aitab kaasa meie koondise ettevalmistusele.

 

Vaata pildigaleriid siit.

 

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.