Uudised

IN MEMORIAM Ulvar Pavlov

27.11.2022

Uue suusatalve lävepakul jääb oma lemmiksõitude – pikemate suusamaratonide starti paraku ühel Estoloppeti sangaril, Tamsalu legendaarsel spordimehel Ulvar Pavlovil tulemata. Raske haigus viis ta ära lumiste suusajälgede, pikkade otste pingutuste ning heade sõidukaaslaste juurest...

 

Kuuludes nende viie mehe hulka, kes pole sarja algusest peale ühtki sõitu vahele jätnud ja kandnud tunnustavat rinnanumbrit – ALATI KOHAL, oli just Ulvar kaaslaste hinnangul tõeline pikkade otste mees. Ulvaril oli au seista kahel korral ka Tartu maratoni võidumehe pärjaga (1987 ja 1993), aga aastaid edasi (2000 ja 2001) võtta ka Estoloppeti sarja üldvõidud... Ulvar sai pronksmedali ka Eesti maratonijooksjatega rinda pistes, aga mingil ajal võttis ette ka mitme rogainivõistluse „katsumuste raja“.

 

Kõik, kes teda tundnud, kinnitavad, et pikad suusasõidud olid tema tegemiste oluliseks osaks ning seda lausa viimaste hetkedeni, ehkki need tulid juba läbi suurte eneseületuste. Aga ta tahtis ikka veel  – OLLA KOHAL!

 

Eesti suusapere mälestab Ulvarit - innustavat sõidukaaslast ja pikkadele pingutustele pühendunud Tamsalu suusameest.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.