Uudised

Otepää kahevõistluse maailmakarikasaja etapile on registreerunud 11 riiki

30.11.2022
Kristjan Ilves Ruka MK-l // Foto: Flawia Krawczyk

24. novembril lõppes sportlaste eel-registreerimine Otepää maailmakarikasarja etapile kahevõistluses. 6.- 8. jaanuaril toimuval MK-etapil osalevad 11 riigi sportlased; segavõistkondadega on kohal 9 riiki.

MK-etapi korralduskomitee esimehe Ago Markvardti hinnangul on registreerunud võistkondade arv ootuspärane ja Otepääle jõuavad kõik tänased tipptiimid ning esikümnesse pretendeerivad kahevõistlejad. “Eriti hea meel on selle üle, et võimas kahevõistluse riik Austria tuleb suurima võistkonnaga - hetkeseisuga on kirjas 8 sportlast ning teenindavat personali on kaks korda sama palju kui sportlasi,” ütles Markvardt ja lisas, et kahjuks on ka riike, kes erinevatel põhjustel jäävad Otepää MK-etapist kõrvale. Näiteks Läti, Poola, Šveits ja Kasahstan.

 

“Kui novembri lõpuks pidid kõik riigid oma osalemissoovist teada andma, siis lõplikud sportlaste nimekirjad selguvad detsembri lõpuks. Ükski riik enam lisanduda ei saa, küll saavad muutuda sportlaste nimekirjad,” märkis Markvardt.

 

Koduse MK-etapi ettevalmistuse osas kommenteeris Markvardt, et viimase paari nädala ilmastikutingimused on lume tootmist soosinud ning samuti on maha sadanud korralik hulk lund. “Hüppemägi on üsna pea hüppevalmis - see tähendab kaetud võistluseks sobiliku lumekihiga. Murdmaarajaga läheb veel pisut aega, ainult looduslikust lumest jääb seal väheks, kuid Tehvandi keskus on varunud piisavalt kunstlund, et rada õigeks ajaks valmis saada.”

 

Täpsem piletiinfo ja võistluste programm: www.owc.ee

 

Lisainfo:

Ago Markvardt

Viessmann FIS Kahevõistluse Otepää maailmakarikaetapi korralduskomitee esimees

Telefon: +372 505 7107

press@suusaliit.ee

 
Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.