Uudised

Alexela Noorte Alpisarja II etapp toimus 14.01, Tuhamäel

15.01.2023
Pildil: Emma Tammemägi. Pildistas: Jaanus Mikk

Eile, 14.01,  toimus Tuhamäel Kiviõli Seikluskeskuses  Alexela Noorte Alpisarja II etapp, mõõtu võeti slaalomis. Stardis oli ligi 70 sportlast üheteistkümnest mäesuusaklubist.

Väga kevadine jaanuarikuu ilm, suured soojakraadid ja vihmad- olid tekitanud võistlusrajale olukorra kus lund oli väga vähe. Õnneks, nädal enne võistlust said Kiviõli lumemöldrid kahurid korraks käima panna ja võistlusnõlvale lund juurde toota. Ning võistluspäeval meie rajameistrid koostöös tublide lapsevanematega leidsid just õiged liinid, kus oli piisavalt lund, et saaks võistluse turvaliselt peetud.

 

Võisteldi vanuseklassides U8-U21. Paljudele sportlastele oli see esimene mõõduvõtt, teistele hea esimene Alexela Noorte Alpisarja talvine etapp. 
 

Tulemused leiate siit.

Galerii (fotode autor: Jaanus Mikk): 

 

Täname südamest kõiki toetajaid: Alexela Group, Eesti Pagar, Toko, Reterra, Corrigo, Tere, K-Projekt, Dewalt, Eckeröline, DFDS.

 

Eriti suur tänu Kiviõli Seikluskeskusele ja meie tublidele lapsevanematele, kes aitasid võistluse sujuvale kulgemisele aktiivselt kaasa.

 

Loodame, et ilm läheb kevadest tagasi talvisemaks ja kohtume juba 18-19. Veebruaril  jällegi Kiviõli seikluskeskuses. Kavas on EnMV GS-s, SuSL-s ja PSL-s.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.