Uudised

Lauluväljaku MK | Perekond Klaebo Eestis

17.03.2023

Perekond Klaebo elab MK-etapi rajal kaasa lausa kahele sugulasele

 

Suusamaailma superstaari Johannes Hösflot Klaebo vanaisa Trygve ja tema abikaasa Katrin saavad MK-etapiks valminud rajal kaasa elada lausa kahele pereliikmele. Kui järgmisel teisipäeval on pöidlad pihus norralasest lapselapsele, siis selle nädala laupäeval võistleb MK-etapi jaoks ehitatud rajal Suusaliidu korraldatud noortesarjas Katrin Klaebo õetütar Liv Leivo.

 

Katrin Klaebo sõnul on Johannes Livile väga suureks eeskujuks ja see annab õetütrele valitud teel pingutamiseks kõvasti motivatsiooni. „Tema vanemad on küll ka sportlikud, aga isa Lauri Leivo tegi tegusid purjetajana ning ema tegeles tantsimisega. Seega otsene suusatamise eeskuju ongi talle pigem ainult Johannes,“ ütleb Katrin Klaebo.

Vanuseklassis N16 võistlev Leivo on Hawaii Express noorte suusasarja üldarvestuses hetkel viiendal kohal, eelmisel etapil Tehvandil peetud suusakrossis õnnestus tal tulla hõbemedalile.

Mida põnevat veel Katrin rääkis, loe lisa siit:

 

 
 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.