Uudised

Laura Anga - World Rookie Touril 5.

28.03.2023
Laura stardis; Foto: Erakogu

World Rookie Tour finaalvõistlusel Austrias, tuli Laura Anga viiendaks

 

Laura Anga tuli World Rookie Tour finaalvõistlusel Kitzenhornis, Austrias, gromidest slopesyles viiendale kohale. Lõppvõistlusele pääsesid vaid Wolrd Rookie Touri eelmiste võistluste esikolmikud. Võistlus oli väga kõrge tasemega, esindatud olid 24 maa sportlased üle maailma. Gromidest esikoht läks Jaapanisse, teine Suurbritanniasse ja kolmas Itaaliasse.

 

Tulenevalt ilmastikuoludest tõsteti võistluspäev ettepoole ja Laural ei jäänud kahjuks aega raja harjutamiseks. Ilmast tingituna finaalsõit korraldati ka lühendatud versioonis, tavapärase 3 sõidu asemel sõideti vaid 2 sõitu. Finaali sõidus jäi Laural esimesele suurele hüppele veidi hoogu puudu, kuid õnneks jäi ta püsti ja sai sõidu lõpuni teha.

 

Laural esimeselt nii kõrge tasemega tipp võistluselt super tulemus ja kogemus.

 

Võistluse kvalifikatsiooni- ja finaalsõite saab järgi vaadata youtube’st Boardriding kanalil.

Peale Austria slopestyle võistlust tõusis Laura Anga maailma lumelaua föderatsiooni naiste slopestyle edetabelis 106.kohale ning on sellega hetkel Eesti edukaim.

 

 

 

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.