Uudised

Eesti Meistrivõistlused 18. - 19. märts

31.03.2023
Eesti Meistrivõistlused 18. - 19.03.23; Foto: Henrik Mütt

Eesti suurim lumelaua ja freestyle-suusatamise sündmus, Eesti Meistrivõistlused, toimusid 18. - 19. märtsil Munaka suusakeskuses.

Mõlemal päeval osales ligi 50 sportlast juuniorite klassis ja OPEN klassis, võisteldi mehed ja naised eraldi arvestuses. Kahepäevane võistlus hõlmas Big Air võistlust esimesel päeval ja Slopestyle'i ehk pargisõitu teisel päeval.

Big Air võistluses olid Mario Visnap ja Triinu Marta Oiderma lumelaua meeste ja naiste Open klassi võitjad. Harri Tammemägi ja Hanna Maria Antson võitsid vastavalt Open meeste ja naiste kategoorias freestyle-suusatamises. Tähelepanuväärne on see, et Triinu Marta Oiderma, kes oli oma konkurentidest noorem ja vanuseliselt kategoriseerus juuniorite klassi, võistles Open klassis endast vanemate naistega.

 

Slopestyle'i võistlus toimus hästi kujundatud pargis paljude takistustega, mis muutis selle väljakutsuvaks, kuid samas põnevaks sündmuseks.

Hea park on eduka võistluse jaoks oluline, sest see paneb sõitjad proovile ja lisab vaatajatele põnevust.

Lumelaua Open klassi naiste kategoorias võitis esimese koha Berit Raun, teine koht läks Triinu Marta Oidermale ja kolmas koht Ireen Lindmale.

Meeste kategooria võitja Lumelaua Open klassis oli Uku Kustav Oiderma, kes ise olles alles 16aastane ning kõige noorem selles klassis osaleja!

Stefan Sorokin võitis Open klassis freestyle-suusatamises ja Hanna Maria Antson võitis naiste kategooria.

 

Eesti Meistrivõistlused lumelauas ja freestyle-suusatamises on Eestis üks kõige olulisemaid ja suurimad selle ala võistlusi. Võistlusel oli näha osalejate kõrget oskuste taset ja tehnikat ning võitjad näitasid suurepäraseid trikke ja oskuseid!

 

Võistluste tulemused on üleval suusaliit.ee lehel, võistluse ürituste all.

 

Pildigalerii:

 

Slopestyle

Big Air

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.