Uudised

2022/2023 hooajale pandi punkt

13.05.2023
Suusaliidu 2022/2023 hooaja lõpetamine; Foto: Roman Kuznetsov

Eesti Suusaliit lõpetas pidulikult oma 101. hooaja.

 

Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses toimus Suusaliidu 2022/2023 hooaja lõpetamine, kus autasustati parimaid sportlasi, anti üle EOK 100 meenemärgid ning tänati selle hooaja „100 Suusatundi“ projekti eestvedajaid.

Siin nad on – meie parimad sportlased 2022/2023 hooajal:

 

  • Kahevõistluses valiti parimaks Kristjan Ilves, parimaks juunioriks Karel Rammo ja parimaks noormeheks osutus Karel Pastarus.
  • Suusahüpetes valiti parimaks meheks Artti Aigro, parimaks naiseks Annemarii Bendi, meesjuunioriks Andero Kapp, naisjuunioriks Änni Perv. Parim neiu suusahüpetes oli Teele Uudeberg ning noormees Kaimar Vagul.
  • Freestyle suusatamises valiti hooaja parimaks naissportlaseks Kelly Sildaru ja parimaks meessportlaseks Henry Sildaru. Parim noormees freestyle suusatamises oli Stefan Sorokin ning neiu Mirjam Revjagin.
  • Parimaks noor- ja naislumelauduriks valiti Lissel Raun ja parim mees oli Marten Kikas. Lumelaudurite parim noormees sel hooajal oli Uku Kustav Oiderma ning neiu Laura Anga.
  • Mäesuusatamises valiti parimateks noorsportlasteks Hanna Gret Teder ja Markus Mesila. Meesjuunioriks valiti Laur Mägi, parimaks mees-mäesuusatajaks Tormis Laine. Seeniorite arvestuses oli parim Raivo Reinok. Mäesuusatamise alakomitee juhatus otsustas eriaukirjaga tänada Juhan Luike, kes saavutas Eesti mäesuusatamise senise ajaloo parima tulemuse maailmameistrivõistlustel Courchevel Meribelis.
  • Murdmaasuusatamises valiti parimaks mees- ja naissportlaseks vastavalt Marko Kilp ja Kaidy Kaasiku. Parimad juuniorid olid Õnnela Rodendau ja Olle Ilmar Jaama. Parimaks noormeheks valiti Ralf Kivil ja neiuks Gerda Kivil. Lisaks otsustas alakomitee anda eripreemiana välja parima üliõpilassportlase tiitli, kelleks osutus Mariel Merlii Pulles. Parimaks naisveteraniks murdmaa suusatamises valiti Nadežda Poljakova ning meesveteraniks Raivo Pärnpuu.

 

 

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.