Uudised

Sporditoitumise loengute sari - tule kuulama!

27.06.2023

Hea sportlane!

 

Kutsume Sind osalema sporditoitumise loengutel, millest esimene “Täisväärtuslik toitumine suusaspordis” toimub juba sel neljapäeval, 29. juunil kell 14.00 veebikeskkonnas ning kestab 45 minutit. Loengutel saad teada, kuidas toiduvalikud mõjutavad treeningkvaliteeti, võistlussooritust ja taastumist ning missugused strateegiad aitavad saavutada paremaid tulemusi.

 

Koolitajaks on Team Estonia sporditoitumise spetsialist Teele Tiidt, kes teeb igapäevaselt koostööd nii profi-, noor- kui harrastussportlastega Eestis ja välismaal. Ta on lõpetanud globaalse toitumise ja tervise eriala Kopenhaageni Ülikooli Kolledžis ning täiendab end hetkel Rahvusvahelise Olümpiakomitee sporditoitumise programmis. Lisaks Eesti Olümpiakomiteele on tema koostööpartneriteks Eesti Paralümpiakoondis, Eesti Võrkpalli Liit, Eesti Võimlemisliit ja Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon.

REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD.

 

Registreerimine läheb lukku neljapäeval (29.06) kell 9.00. Kõigile registreerunutele saadetakse koolituslink e-maili teel.

 

Tule julgelt kuulama!

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.