Uudised

Evecon OÜ x Eesti Suusaliit sõlmisid koostööleppe

06.09.2023
Foto: Kelvin Kivimaa

Evecon OÜ panustab oma energiat nüüd ka Eesti suusasporti!


Eesti Suusaliidul on hea meel teatada, et koostööd alustati Evecon OÜ-ga, kes aitab kaasa Eesti parimatele murdmaasuusatajatele muretu treenimise ja võistlemise tingimuste loomisel kuni aastani 2025.

 

Suusaliidu tegevjuht Kristjan Koll sõnas: „Eesti murdmaasuusatajad näitasid eelmisel hooajal, et koos ühise eesmärgi poole liikumine viib sihile ja visa tööga suudeti saavutada viimaste aastate parimad tulemused. Kuid nagu sportlasid ise on öelnud, siis see on alles teekonna algus ja suured eesmärgid on seotud järgmiste olümpiamängudega. On suur rõõm, et uus hingamine Eesti murdmaasuusatamises ei ole jäänud märkamata ka koostööpartneritele ja koondise teekonnaga olümpiale on liitunud ka Evecon OÜ. Hindame väga kõrgelt nende usku ja usaldust meie tegevuse vastu ning nende panust järgmisel kahel hooajal. Just selline pikaajaline koostöö annab meie sportlastele kindlust oma unistuste poole püüdlemisel ja Eveconi abi annab meie sportlastele tuule tiibadesse.“

 

„Paljud Eveconi meeskonna liikmed tegelevad suusatamise ja talvespordiga ning sarnaselt suusaspordile peame taastuvenergeetika sektoris tegutsedes pidevalt vaimselt valmis olema töiseks maratoniks või sprindiks. Antud sarnasusest tulenevalt soovisimegi oma ettevõttega õla alla panna ning toetada tublisid Eesti suusatajaid ning suusaporti üldiselt, et meie tublid sportlased jõuaksid kiirelt kõrgele ning kaugele. Edu ja jaksu meie suusatajatele kõikides nende ettevõtmistes!“ kommenteeris Evecon OÜ esindaja Marek Mägi.

Evecon OÜ arendab tuule- ja päikeseparke Eestis, Lätis ja Leedus. Rohkem infot: https://evecon.ee/

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.