Uudised

OTEPÄÄ MK 2024 I Ettevalmistused kulgevad edukalt

13.10.2023

Kahevõistluse Otepää MK-etapi ettevalmistused kulgevad edukalt

 

Rahvusvahelise suusaliidu (FIS) kahevõistluse võistlusdirektori Lasse Otteseni ja tema meeskonna juhtimisel toimunud Otepää MK-etapi online-inspektsioonil leiti, et ettevalmistused 9.-11. veebruaril 2024. toimuvaks MK-etapiks on kulgenud väga edumeelselt.

Otteseni eestvedamisel süveneti järgmise aasta veebruaris toimuva Otepää kahevõistluse MK-etapi võistluspäevade ülesehitusse ning võistluskeskuse valmisolekusse. Ühiselt veenduti, et Otepää MK-etapi korraldusmeeskond on valmis võõrustama väga oodatud maailmakarikaetappi. 

 

Eesti suusaliidu kahevõistluse ja suusahüpete alajuht Rauno Loit sõnas, et enim rõõmustab teda just asjaolu, et FISi inspektsioon näitas, et korraldusmeeskonnaga liigutakse õigel kursil. Loit lisas, et arutelude tähtsaim tulemus oli võistluspäevade ajakava lõplik kinnitamine. “Kuna need on nüüd paika pandud, saame alustada detailsemat ettevalmistust, et pakkuda pealtvaatajatele meelelahutuslikku ning talisporti täis nädalalõppu Otepääl.”

 

Lisaks toimus nädala alguses Tehvandi spordikeskuses kohtumine Eesti Rahvusringhäälinguga ja teleproduktsiooni meeskonna juhtidega, kes tagavad kõik vajaliku telepildi tootmiseks. Kuna tuleva aasta etapil on muudetud võistluskeskus kompaktsemaks ning murdmaasuusarada erineb varasemast, lepiti kohtumisel kokku suusahüppemäel ja murdmaarajal olevate kaamerapoodiumite asukohad. Nii tagatakse parim telepilt neile, kes otsustavad MK-etappi jälgida kodust. 

 

"Tehvandi spordikeskuse meeskond on teinud väga head tööd nii radade kui staadioni uute lahendustega. Oleme väga valmis seda võistlust korraldama ja ootame kõiki kohapeale kaasa elama," märkis Otepää MK-etapi korralduskomitee esimees Ago Markvardt. “Otepää on valmis vastu võtma sportlasi, fänne ning pealtvaatajaid lähedalt ja kaugelt.” 

 

Viessmann FIS Kahevõistluse MK Otepää maailmakarikaetapi pileteid saab eelmüügist soetada Piletitasku piletimüügikeskkonnas ja võistlusprogrammiga saab tutvuda kodulehel

 

Lisainfo:

Ago Markvardt

Viessmann FIS Kahevõistluse Otepää maailmakarikaetapi korralduskomitee esimees

Telefon: +372 505 7107

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.