Uudised

Pressiteade (Täiendatud): murdmaa koondise juht Aivar Rehemaa

16.12.2023

Eesti murdmaa koondise juht Aivar Rehemaa kukkus Norras Trondheimis suuski testides õnnetult ja viibib arstide hoole all

 

Tänase võistluspäeva eel varahommikul suuski testinud Aivar Rehemaa kukkus tähistamata testinõlva äärest alla rutiinse suusatestimise käigus. Testinõlva pidurdusala oli ilmastikuoludest tulenevalt jäine ja pidurdusala lõpp korraldajate poolt aiaga tähistamata. Pidurdusala lõppes 2 meetri kõrguse järsakuga, kust Aivar õnnetult alla kukkus ning selgroo ühte lüli vigastas.

 

 

Aivarile osutati kohest arstiabi ja toimetati haiglasse parimate Norra arstide hoole alla, kus pärastlõunal ootab ees ka operatsioon. Esialgse info kohaselt ei ole liikumisvõime Aivaril kahjustada saanud ja operatsiooni järgselt on ees ootamas kaks-kolm kuud taastusravi, peale mida saab Aivar taas jätkata oma lemmikalaga - murdmaasuusatamisega - tegelemist.

 

Eesti murdmaa koondise juhi kohustused võtab ajutiselt üle Eesti Suusaliidu tegevjuht Kristjan Koll.

 

 

Täiendus:

 

Eesti Suusaliidul on heameel teada anda, et Aivar Rehemaale tehtud operatsioon (16.12) kulges arstide hinnangul edukalt ja nüüd algab taastumise protsess. Aivari enda sõnul on tunne märkimisväärselt parem kui oli hommikul ja jalad liiguvad kenasti. Edasine tegevuskava (sh Eestisse reisimise aeg) selgub lähipäevil ja lähtub arstide soovitustest ning üldisest taastumise protsessist.

 

Eesti Suusaliit palub jätkuvalt anda Aivarile mõned päevad aega taastumiseks ja informeerib ajakirjandust kui Aivar on valmis kommentaare jagama.

 

Lisainfo:

Kristjan Koll

+372 5032153

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.