Kaidy Kaasiku Scandinavian Cup-l sprindi 10. koht

12.01.2024
Tallinna Lauluväljaku MK; Foto Jarek Jõepera

Täna algas Otepääl murdmaasuusatamise Scandinavian Cup

Kohal on üle 200 sportlase seitsmest riigist ning täna toimunud naiste klassikatehnika sprindis oli rajal 63 naist.

Meie parima tulemuse saavutas KAIDY KAASIKU, kes tugevas poolfinaalis tuli 10.kohale.

Lisaks pääsesid kvalifikatsioonidest edasi ka Keidy Kaasiku (tulemuseks protokollis 25.) ning Aveli Uustalu (28.).

Finaalide ukse taha jäid seekord kahjuks Teesi Tuul (42.), Gerda Kivil (44.), Teiloora Ojaste (53.), Greete-Liisa Toom (59.), Triinu Kresmer (60.), Pauline Puusaar (62.), Getrin Raudsepp (63.).

Homme, 13.01, on nii naistel kui meestel kavas 20km klassikatehnika eraldistart.

Palju õnne Kaidyle väga hea tulemuse eest ning jõudu ja vastupidamist kõigile sportlastele!

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee