Uudised

OTEPÄÄ MK I Kahevõistluse MK-etapi esimene päev tõi kohale juubeldava publiku

10.02.2024
Foto: Tarmo Tomson

Täna sai Otepääl Tehvandi spordikeskuses alguse meeleolukas kahevõistluse MK-etapp, kus pealtvaatajatele jagus närvikõdi kuni viimase minutini. Eesti parim kahevõistleja Kristjan Ilves saavutas kõrge teise koha. 

 

Tehvandi spordikeskuses avati kahevõistluse MK-etapp mass-stardiga. See tähendab, et võistlejad suundusid esmalt murdmaarajale ning pärast seda hüppemäele. Meestes võitis suusasõidu Jarl Magnus Riiber ning Kristjan Ilves kaotas suusarajal Riiberile 2,4 sekundit. Hüppemäel järgnenud tulemuste põhjal krooniti tänase päeva võitjaks Riiber, kuid Kristjan Ilves rõõmustas kodupublikult kõrge teise kohaga. Kolmanda koha saavutas Johannes Lamparter. Naistest võitis reedese võistluspäeva Gyda Westvold Hansen.  

 

Märkimisväärne oli, et Kristjan Ilvesele tuli kodusele MK-etapile kaasa elama õpetajad ja õpilasi üle Eesti. Läänemaa ühisgümnaasiumi õpetaja Leelo sõnas, et kuna koolis on eraldi tervisesuund, kus õpilased tegelevad palju just liikumise ja spordiga, siis oli kodune MK-etapp ideaalne võimalus tutvustada kahevõistlust. Kirivere gümnaasiumi õpetaja Viive sõnas, et kuigi see on nende esimene kord kahevõistluse MK-etapil, ei ole see kindlasti viimane. 

 

 

Laupäevane hüppevõistlus algab Otepääl kell 14 ning 10 km suusasõit kell 15.45. 

 

Galerii tänasest päevast: https://www.owc.ee/et/KV2024/galerii 

Palun piltide kasutamisel märkida juurde vastav autor. 

Kahevõistluse Otepää MK-etapp on selle talve suurim rahvusvaheline spordisündmus koduses talvepealinnas. Ees ootab kolm põnevat võistluspäeva ning kaasa saab elada maailma parimatele kahevõistlejatele. Esimest korda on kavas ka põnev meelelahutusprogramm, mis kütab soojaks kõik sõrmed ja varbad. Kahel õhtul saab jalga keerutada tantsupõrandal heade Eesti artistide saatel. Selle talve suurima suusapeo piletid saab eelmüügist soetada Piletitasku piletimüügikeskkonnas ning võistlusprogrammiga saab tutvuda kodulehel

 

 

Lisainfo:

Ago Markvardt

Viessmann FIS Kahevõistluse Otepää maailmakarikaetapi korralduskomitee esimees

Telefon: +372 505 7107

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.