Uudised

OTEPÄÄ MK I Ilves tegi seda taas!

10.02.2024
Foto: Tarmo Tomson

Meeleolukas kahevõistluse MK-etapp Otepääl Tehvandi spordikeskuses jätkus laupäeval meeste ja naiste individuaalvõistlusega. Kristjan Ilves kordas oma eilset tulemust ning saavutas kõrge teise koha. 

 

Laupäevane võistluspäev algas Tehvandi spordikeskuses naiste ja meeste individuaalvõistlusega. Nii suusastaadionil kui hüppemäel valitsesid ideaalsed tuuleolud ning pealtvaatajaid oli kohale tulnud ligi 3000. Hüppevõistluse võitis Kristjan Ilves, lennates 98 meetri kaugusele ning teenides 127,7 punkti. Ilvese edu murdmaarajale minnes oli Lamparteri ees 5 sekundit ning Riiberi ees 10 sekundit. Murdmaarajal püsisid liidritena Ilves, Riiber, Lamparter ja vennad Retteneggerid ning viiene grupp pakkus publikule põnevat vaatemängu kuni viimase ringini. Finišisirge ületas esimesena Riiber ning Ilves kordas oma eilset tulemust ning saavutas kõrge teise koha. 

 

Pühapäevane meeste hüppevõistlus algab kell 11.15 ning 10 km suusasõit kell 14.15

 

 

Galerii tänasest päevast (täieneb jooksvalt, värskemad pildid kõige all)https://www.owc.ee/et/KV2024/galerii 

Palun piltide kasutamisel märkida juurde vastav autor. 

Kahevõistluse Otepää MK-etapp on selle talve suurim rahvusvaheline spordisündmus koduses talvepealinnas. Ees ootab kolm põnevat võistluspäeva ning kaasa saab elada maailma parimatele kahevõistlejatele. Esimest korda on kavas ka põnev meelelahutusprogramm, mis kütab soojaks kõik sõrmed ja varbad. Kahel õhtul saab jalga keerutada tantsupõrandal heade Eesti artistide saatel. Selle talve suurima suusapeo piletid saab eelmüügist soetada Piletitasku piletimüügikeskkonnas ning võistlusprogrammiga saab tutvuda kodulehel

 

 

Lisainfo:

Ago Markvardt

Viessmann FIS Kahevõistluse Otepää maailmakarikaetapi korralduskomitee esimees

Telefon: +372 505 7107

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.