Uudised

Artti Aigro lõpetas Klingenthali teise päeva 36. kohal

14.12.2025
Foto: Tadeusz Mieczynski

Suusahüppaja Artti Aigro jäi Klingenthali teisel päeval teisest voorust välja, kui lendas 140 meetri mäel 123,5 meetrit ja lõpetas avavooru 36. kohal. 

Norra koondise peatreeneri sõnul oli Artti hooaja avastart väga hea. Hetkel on väiksemaid probleeme, mis vajavad lahendamist. "Teeme veidi trenni ja täpsustame, mis parandamist vajab," ütles ta. Koostöö Arttiga on tema sõnul olnud väga hea. „Artti on väga hea inimene ja meeskonnaliige ning meil on temaga väga lihtne koostööd teha,“ ütles ta.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.